İletişim

  • Telefon:0 312 362 6 319
  • Telefon:0 850 885 0 319
  • Faks:0 312 362 5 205
  • Email:aymet@aymet.com.tr
  • Adres:Talatpaşa Bulvarı No:139/6 Cebeci/Ankara

İletişimi Kapat

Bize Ulaşın

Ücretsiz Demo Talebi

         

İletişim teknolojileri ile bilgi erişimini kolaylaştırarak dünyayı küçük bir aile haline getirdiği ve elektronik demokrasinin birey sorumluluk bağımsızlığı eş değer kavramlar olarak yüklediği bir dünyada lider olmaya aday ülkemizin bilgisayarla yönetim, bilgisayarla araştırma ve bilgisayarla eğitim alanlarında evrensel referans olmaktır.


Şirketin geleceklerinde planlama ve rekabet edebilmelerinde yüz yılımızın ortak hafızası ile sürekli iyileştirme ve toplumsal duyarlılık içerisinde bilgisayarla yönetim, bilgisayarla araştırma ve bilgisayarla eğitim alanlarında özgün çözümler üreterek müşterilerimizi beklentilerin üzerinde tatmin etmektir.

Aymet Yazılım Firması önümüzdeki 5 yıl içerisinde kendi sektöründe üretmiş olduğu yazılımlarla Türkiye piyasasında lider kuruluşlardan olmayı ve yurt dışında yazılım alanında kendisine saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Aymet' in hedefleri arasında var olan bir çok farklı iş alanı için üretilmiş olduğu yazılımlara ilave olarak yeni sektörel yazılımlar üretmek ve bunları yurt içi ve yurt dışı piyasalara kabul ettirerek yazılım sektöründe geniş bir açılıma ulaşmaktır.

Hakkımızda

Aymet Bilgisayar'ın kurucuları 1991 yılından beri bilişim sektöründe profesyonel olarak yapmış oldukları faaliyetlerin sonucunda kazandıkları bilgi, beceri ve deneyimleri 2000 yılında şirket çatısı altında birleştirmiştir. Bu birleşme ile Aymet Bilgisayar çok ciddi bir bilgi birikimi ve hizmet anlayışı ile hızla ulusal ve uluslararası hedeflerine yürümeye başlamıştır.
Aymet Bilgisayar, ön muhasebe, ticari muhasebe ve resmi muhasebe programları ile e-ticaret ve mobil uygulamalar alanında uzmanlaşmış bir yazılım üreticisidir. Türkiye'de 250'nin üzerinde bayi ve çözüm ortağımız bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri