İletişim

  • Telefon:0 312 362 6 319
  • Telefon:0 850 885 0 319
  • Faks:0 312 362 5 205
  • Email:aymet@aymet.com.tr
  • Adres:Talatpaşa Bulvarı No:139/6 Cebeci/Ankara

İletişimi Kapat

Bize Ulaşın

AYMET İLE E-TİCARET'E GİRMENİN TAM VAKTİ

Depo bekleyen ürünlerinizin, milyonlarca müşteriye ulaşmasını istemez miydiniz

ÜRÜNLERİNİZİ MİLYONLARA ULAŞTIRMANIN KEYFİNİ YAŞAYIN

Aymet E-Ticaret Yazılımları İle Rakiplerinizin 1 Adım Önünde Olun

E-TİCARETİN YENİ YÜZÜ

E-Ticaret sitenizde yeni bir dönem başlıyor. Stoklarınız artık sorun olmaktan çıkıyor.

ŞİMDİ DENEMENİN TAM ZAMANI

Ücretsiz Demo Talebi

         

Aymet E-Ticaret'te Neler Var

Sınırsız Depolama

Ürünlerinizi pazarlarken stok sınırına takılmayın

Aymet E-Ticaret yazılımları, ürünlerinizi satışa çıkarırken sınır ve alan gözetmeksizin sizleri daha özgür bir satış ağına dahil eder. Neden daha fazla ödemek zorunda kalasınız.

Yüksek veri güvenliği

İlk yıl ücretsiz SSL Sertifikası

Aymet E-Ticaret yazılımları üst düzey, alt yapı ve veri koruması sağlayarak güvenlikten ödün vermez ve sanal pos ödemelerinde ilk yıl ücretsiz 128 Bit SSL Sertifikası sunar.

Özel Tasarım

Tüm cihazlara uygun özel tasarımlar

HTML5 teknolojisi ile bütün cihazlardan erişim ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları, sektörünüze kurumsal kimlik kazandıracak şekilde yeniden şekillendiriyor ve özgün tasarımlar yapıyoruz.

365 gün Destek

İlk yıl ücretsiz destek

İlk yıl ücretsiz destek. Yıllık bakım anlaşmalarıyla 365 gün sınırsız destek veriyor, sorunlarınıza çözüm üretiyor, tavsiyelerinizi değerlendirip faliyete geçiriyoruz.

Muhasebe ile Entegrasyon

Aymet muhasebe programı ile tam engtegre

Aymet muhasebe programında ürünlerinizi tek tıklama ile sitenizde yayınlayabilir, fiyat, resim ve diğer özelliklerini güncelleyebilirsiniz. Alınan siparişleri rahatlıkla faturaya dönüştürebilirsiniz.

Xml Entegrasyonu

Xml gönderme ve alma

Tedarikçilerinizden XML alarak 1 günde satışa hazır hale gelebilirsiniz. Hergün güncel kalabilir ve bayilerinize xml gönderek daha çok satış kanalı oluşturabilirsiniz.

Hakkımızda

Aymet Bilgisayar'ın kurucuları 1991 yılından beri bilişim sektöründe profesyonel olarak yapmış oldukları faaliyetlerin sonucunda kazandıkları bilgi, beceri ve deneyimleri 2000 yılında şirket çatısı altında birleştirmiştir. Bu birleşme ile Aymet Bilgisayar çok ciddi bir bilgi birikimi ve hizmet anlayışı ile hızla ulusal ve uluslararası hedeflerine yürümeye başlamıştır.
Aymet Bilgisayar, ön muhasebe, ticari muhasebe ve resmi muhasebe programları ile e-ticaret ve mobil uygulamalar alanında uzmanlaşmış bir yazılım üreticisidir. Türkiye'de 250'nin üzerinde bayi ve çözüm ortağımız bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri